• רות בוסידן-מאיר

אז האם אתם באמת זקוקים לאתר ב - 2018?


home is where your cat is:) עם צילום של אתר מיקיילה שיצא הלילה לאוויר הרשת

מעולם לא היו כל כך הרבה דרכים לתקשר ברשת. פייסבוק, יוטיוב, טוויטר, רדיט, אינסטגרם...

המידע מגיע אוטומטית לגולשים, בלי שאפילו יצטרכו לחפש אחריו.

אלגוריתמים מתוחכמים מכוונים אותנו לסרטונים ופוסטים "מומלצים" שמעולם לא התכוונו לראות.


עם כל הדרכים המתוחכמות האלו להגיע לקהלים שלך, האם אתר מושקע עדיין רלבנטי ב2018?


כמעצבת אתרים זו שאלה שאני נשאלת כל הזמן. אז ריכזתי עבורכם חמש סיבות למה אתר משלכם עדיין נחוץ היום במרחב האינטרנטי המטורף של היום:


1: בנו אימון כל אחד יכול היום ליצור דף פייסבוק, להעלות סרטון ליוטיוב, או סתם לכתוב באובססיביות בפורומים. כדי ליצור ולתחזק אתר משלך, זה כבר דורש יותר השקעה. גולשים יודעים את זה. אם אני נתקלת בעסק (כמעט בכל תעשיה) שאין לו אתר ברור ועדכני משלו, זה מייד מעורר אצלי סימני שאלה ונוריות אזהרה. כמובן שרק אתר משלך לא מספיק כדי ליצור אמון, אבל אם אין לך אתר - זו דרך בטוחה ליצור חוסר בטחון בקרב הלקוחות הפוטנציאליים שלך.


2: היו נגישים. נכון, מנועי החיפוש ימצאו בקלות את סרטוני היוטיוב וציוצי הטוויטר שלכם, אבל דירוג הSEO שלכם יזנק בעשרות מונים אם יהיה לכם אתר מעודכן עם התכנים אטרקטיביים ומדוייקים לעסק שלכם.


3: היו קריאים. אנחנו רוצים לשלוט בתוכן שלנו ולארגן אותו בצורה יעילה ואפקטיבית. כל עוד אנו נעזרים במערכות חיצוניות אנו נסמכים על המבנה שלהם. כמובן, יש אופציות, אבל הן מוגבלות. אתר טוב נבנה סביב הצרכים של העסק שהוא בא להציג. בעגה המקצועית - information architecture. המוצר שלך הוא ייחודי, ורק אתר בנוי ומותאם לצרכים הספציפיים של העסק, ומעוצב בהתאם, יכול לשקף את זה.


4: היו נערצים. בעולם של מותגים, הנראות החזותית שלכם היא קריטית. בפלטפורמות חיצוניות השליטה על העיצוב היא מוגבלת. אולי יתנו לכם להעלות לוגו, ועם קצת מזל תוכלו לבחור ערכת צבעים. אין סיבה שהעסק הייחודי שלך ייכנס לכור ההיתוך של תבניות מוכנות מראש. מעצב אתרים טוב יתחיל את תכנון האתר שלך מדף לבן וערכת טושים צבעוניים (כן, דף וטושים אמיתיים), ויתאים את האתר שלך כך שיהיה ייחודי ומדוייק לצרכים של העסק שלך.


5: היו מרכזיים. הטרנדיות התזזיתית של הרשתות החברתיות מתעדכנת כל הזמן. אתר משלך הוא העוגן שלך באינטרנט בו יש לך שליטה מלאה על התכנים ועל הנראות שלך ברשת הוא יכול וצריך להשתנות ולהתאים את עצמו עם הזמן אבל הוא תמיד צריך להיות שם. אתר משלך הוא הבית שלך באינטרנט שממנו אנחנו יוצאים ומפיצים את הבשורה שלך לרשתות החברתיות השונות.

לסיכום - האינטרנט הוא כבר לא מקבץ של אתרים אינדיבידואליים.

יש המון עוצמה באינטרנט הדינמי של היום, אבל אל תשכחו שאתם גם זקוקים לבית.

אז אם עדיין אין לכם בית משלכם ברשת - דברו איתי. בינתיים מכינה לכם ערכת הכנה להקמת אתר, כדי להקל על התהליך;)
0 צפיות

© 2015 by AFSARSEMON DESIGN

  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic
  • RSS Classic

 

אשמח לעזור גם לכם! 

דברו איתי  0545-322-374 

afarsemondesign@gmail.com  

  • Facebook Social Icon